| PickMe a întrebat:

am văzut ca unii au peste 800 de likes la poze si m-am uitat si majoritatea sunt de la arabi, indonezi, somalezi mai stiu eu cehee hee si el era roman! Stiu ca a folosit un site care ii aduce like-uri la profil de la străini. Îmi puteri da si mie site-ul care iti aduc likes la rpogil de la arabi din astia? Ca vad ca la el a merswinking funda!

1 răspuns:
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Dar nu inteleg pentru ce iti trebuie atatea like-uri si mai ales de la alte nationalitati din astea?