| laurentiu9555 a întrebat:

Funda! Cum sa fac mai multe like-uri la pozele de pe facebook? De la romani sau persoane cu nume,, normale". Știu ca *** câteva site-uri și aplicații care îți baga like-uri, dar majoritatea like-urilor sunt de la Arabi sau alte persoane cu nume cidate

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Cat de frustrat sa fii ca sa-ti iei un hack pentru like-uri?! Te incalzesc cu ceva like-urile alea?

| 4StarLight a răspuns:

Like-urile nu sunt totul, nu te fac să te simţi cu nimic mai bine!
Like-urile sunt virtuale, nu este ceva material, nimeni nu te va judeca pentru faptul că ai 200 de like-uri sau 15 like-uri, la facultate intri dacă ai anumite cunoştinţe într-un domeniu, nu după numărul de like-uri!
Există lucruri mult mai importante decât un like!

| OneCs a răspuns:

Http://www.like4like.org/
Intra pe site-ul de mai sus, te inregistrezi, intri unde e pentru like la poze pe Facebook si poti selecta ce persoane sa iti dea like dintr-o anumita tara si bifezi Romania.

| hhhpyter a răspuns:

Salut! Incearca sa iti faci mai multi prieteni, apoi, baga-i in seama, discuta cu ei.Sigur ai observat ca, persoanele care au peste 1000 de prieteni au destule lik-uri iar cei cu 200, slabe sanse sa depaseasca 100. Ai inteles ideea, spor.Mai sunt grupuri pe Facebook pentu asa ceva.