| Pisica3000 a întrebat:

Bună TPU am visat ca am luat 4 la teza la mate ce înseamnă asta?

5 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Nimic

| FaraNumePls a răspuns:

Ar putea însemna că îți este frică să nu iei o nota mica ( nota 4 ).

| NAT0 a răspuns:

Că o să iei 4, dă'h.
Doar, d-aia există vise care-ți prezic viitorul. Ești, o specială și jumătate.laughing
Nu înseamnă nimic, doar te stresezi că știi că nu ai învățat când ai dat teza și probabil nu ești sigură pe tine și pe ce ai scris tu în lucrarea ta.

| Miss25JK a răspuns:

De obicei se intampla exact inversul adica nu vei lua 4, insa nu te culca pe o ureche, pentru ca poate fi o atentionare, un semn, cum ca sa inevti mai mult pentru a nu lua 4!

| kmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkm a răspuns:

E doar un vis, nu tot ceea ce visezi ti se si intampla. Tu invata cat mai mult pentru teza, gandeste-te ca trebuie sa iei o nota cat mai mare. De asemenea, pune-ti in gand sa inveti cat mai multe si fii optimista, nu visul e cel care iti afecteaza nota. Totul tine de cat de mult inveti tu. Nu te stresa. Bafta multa iti doresc. Funda? happy