| deea2sabau a întrebat:

Am vorbit timp de 2 luni de zile zi de zi, tot timpul. A venit in Romania, el a stat 7 zile in care ne-am vazut de 6 ori, vorbeam continu, ne intelegeam foarte bine, apoi el a plecat am continuat sa vorbim, dar de 2 saptamani a fost mai rece " Mi-a spus ca ii plac, dar ca e o problema cu distanta si ca ar trebui sa o lasam mai moale, asta era cand inca mai vorbeam, si am mai vorbit de vreo 2 ori si gata. Acuma seara i-am scris sa imi zica care e adevaratul motiv si mi-a spus Distanta, si cand o sa vina in Romania ne putem vedea,dar poate el are prietena si nu vrea sa imi spuna pentru ca stie ca o sa sufar si plang dupa el, Nu mi-a spus nici ca are, nici ca nu are. Dar nu stiu cand vorbea si cu ea, pentru ca tot timpul vorbea cu mine si acuma dintr-o data... crying Sunt distrusa. Vreau sa il blochez pe facebook pentru ca nu suport sa-l vad online si sa stiu ca nu mai vorbim,dar poate o sa-mi para rau, sunt foarte confuza, distrusa...

1 răspuns:
| Zabbyel a răspuns:

N-are p'alta, distanta i se pare prea grea, ii mai trebuie inca x9vietii(sa se decida)