| UnNumeCeNuExistă a întrebat:

Buna TPU am vrut sa downloandezi nite hackuri si imi da Survey list cum o fac ca sa iau hackuri pentru ikariam si top eleven (facebook)?

1 răspuns:
| FrateleRobert a răspuns:

In primul rand, acele survey list-uri sunt doar niste tepe. Sunt sigur ca ti-a aparut ceva gen "Descare aplicatia nu stiu care pentru What's up" sau "Descarca-ti cele mai noi tonuri de apel", si in legatura cu acele hack-uri. El nici nu exista, de aceea iti apare acel survey, ca personale respective sa faca niste bani. Deci toata acea scamatorie este doar o teapa, Nu exista astfel de hack-uri, crede-ma stiu din propria experienta.