| Tabaldak a întrebat:

TPU an nevoie urgenta de un raspuns. Ce acte sunt necesare pentru inscrierea la liceu in 2011? Am nevoie da raspuns plssss. DAU FUNDA

1 răspuns:
| znstr a răspuns:

Buna! anul trecut,cand m-am inscris eu,am mers cu copia dupa buletinul meu, buletinul unuia dintre parinti, copie dupa fisa matricola (cea cu mediile si notele din cls 1-8 + notele obtinute la tezele si testele unice). Cam atat
Daca esti nelamurita, intreaba-ti diriga/dirigul ori direct la liceul unde vrei sa dai

Bafta!