| VioletaBadea69 a întrebat:

Anul asta am terminat a 8-a și mă gândeam dacă îmi poate spune cineva vreo părere despre Liceul Tehnologic Dragomir Hurmuzescu? Despre profesori, colectiv, etc.

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

Https://www.admitereliceu.ro/......-bucuresti

pai din moment ce mediile de admitere sunt cuprinse intre 3 si 5, iar promovabilitatea la bac este sub 30% ma gandesc ca e slab. Poate ma insel, poate e liceu de elita, dar in fiecare an toti elevii care erau de 10(adica majoritatea) au avut ghinionul sa ia note sub 5(sarcasm). :))

2 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Liceu slab, profesori slabi, colectiv prost, probabilitate mica la bac.

| VioletaBadea69 explică (pentru BlackRose03):

De unde stii?

| BlackRose03 a răspuns (pentru VioletaBadea69):

Https://www.admitereliceu.ro/......-bucuresti

pai din moment ce mediile de admitere sunt cuprinse intre 3 si 5, iar promovabilitatea la bac este sub 30% ma gandesc ca e slab. Poate ma insel, poate e liceu de elita, dar in fiecare an toti elevii care erau de 10(adica majoritatea) au avut ghinionul sa ia note sub 5(sarcasm). :))