| Siracuzia a întrebat:

Apelez din nou la dumneavoastra:)Am nevoie de niste sfaturi, pareri in legatura cu un blog.Mai exact, cu acest blog, care este blogul meu:
http://fredoomtodream.blogspot.com/
Eu am 13 ani si il am de ceva vreme, parca din februarie(Nu asta conteaza). Vreau sa aflu parerea voastra.In legatura cu ce? Daca e un blog reusit, daca sa continui sa mai scriu, daca merita s. a. m. d.
Astept cat mai multe pareri.Am mare nevoie ca sa stiu ce sa fac mai departe. Aveti si un sondaj, puteti vota, dar sa nu fie in bataie de joc:D
Puteti lasa si comentarii cei care puteti si doriti.Multumesc anticipat!:)
Cel mai bun, sincer raspuns primeste funda:xRestul voturi;)

3 răspunsuri:
| apalipis a răspuns:

Parerea mea este ca nu este un blog bun,este un blog superb! Pe langa faptul ca tu "te descarci" intr-un fel scriind pe acel blog, te face sa-ti dezvolti imaginatia si bogatia cuvintelor. E chiar foarte dragut si in stilul tau.
Opinia mea este ca ar trebui sa mai pui si ceva mai haios, mai amuzant.sau ceva ce nu multi oameni stiu. Chestii despre animale, muzica etc. In rest, totul este foarte bine lucrat! Bravo big hug

| parishiltonbia a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar e un blog bunicel... Introducerea de draguta, si titlul e misto, dar nu captezi atentia cititorului prin nimic. Adica tot scrisul e la fel. Trebuie sa adaugi niste bold sau italic, sau sa faci niste subtitluri, ca sa nu para o carte plictisitoare la prima vedere. Apoi tema este foarte comuna. Adica un jurnal pe blog este subiectul cel mai utilizat intr-o astfel de comunitate. Nu iti spun sa nu continui sa scrii, ci sa incerci sa schimbi un pic formatul textelor si sa incerci sa pui subiecte mai interesante pentru cititori. Poti sa incepi cu,, Draga jurnalule,'', sau sa pui o poza a zilei, sau un moto al zilei, sau o invatatura de retinut sau poate chiar un obiect, animal, culoare care te inspira in acea zi. In rest e destul de misto. Ca sa fac o paranteza, poti sa te uiti si pe blogul meu? E de fapt un site. Ti-l dau, si poate imi trimiti si mie niste sfaturi pe bia_artista@yahoo.com. Site-ul este: notsofamous.webs.com

| Maria02 a răspuns:

E cel mai tare bloggglove struck; x.Si exact cum am mai spus pe blogbig grin.Eu te iubb muult love strucklove struck>big grin