| lovegirl15 a întrebat:

Mi-am facut si eu un blog, si as vrea sa aflu mai multe pareri.
Blogul e: http://gandurileuneivisatoare.blogspot.com/
Puteti lasa si comentarii.
Astept parerile si sfaturile voastre.
Dau funda+vot;;)

2 răspunsuri:
| lallalle a răspuns:

Intradevar,este foarte reusit! Felicitari,iti respect tot timpul si efortul depus pentru acest blog. Am vazut tot feluri de bloguri facute aiurea, aici se vede ca ai muncit. Tine-o tot asa, iti urez succes in continuare si ink odata FELICITARI!

| Aliiinutzatha a răspuns:

Mi se pare foarte interesant cred ca ai muncit foarte mult la el de aceste bloguri avem nevoie peste tot in glob nu despre justin biber, selena gomez.etc...Mi sa pare foarte frumos si chiar apreciez munca ta foarte mul:X