| Portocalovinsky a întrebat:

Buna TPU.Ar putea sa ma ajute candva? pls. Mi-am pierdut cel mai pretios cont p IMVU...Care stie sa recupereze contul va rog dati-mi un sfaat sau explicati-mi p imvu pe contul Ada4Funn.Multsumesc!:**

1 răspuns:
| HipstaAlle a răspuns:

1.Cati ani ai ca sa te plangi pentru o. sa zic o prostioara de asta.
2.De ce nu.ti faci altul? thinking
3.Baga id-ul meu YM: yzy.trixy rolling on the floor
4.Imi dai o poza sa vad cum arata?batting eyelashes
5.Scuze da nici eu nu stiu cum se rezolva.Cauta si thu la optiuni pe undeva. sau pe net sa vezi alt om care intreaba lucrul asta thinking nu stiu descopera si thu thinking eu joc de 5 ani :]] si thot mi-e greu :]]