| xAndraax a întrebat:

Mi-a furat cineva contul de imvu si era pe facut de cineva care nu mai stie e-mail.u. Persoana respectiva mi-a luat parola de la o fata in care eu aveam incredere si a zis ca nu mi`l da inapoi. am auzit de unde site care poate sa imi recupereze parola. ajutor?

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Lol? Tu nu esti in stare sa iti faci un nenorocit de cont? Nu ai ce sa recuperezi daca nu stii nici macar adresa de email asociata contului.

| xAndraax explică (pentru KodrutZ):

Sunt in stare sa imi fac un nenorocit de cont dar ala era cel mai bun cont al meu. Nu m-i se pare corect ca vina una sa il ia si gatawinking

| KodrutZ a răspuns (pentru xAndraax):

Nu l-ai facut tu, deci nu era al tau. E ca si cum te-ai duce la politie ca ti-a fost furat un telefon pe care tu l-ai gasit pe strada, ceva de genul asta. Da-le mail la omuleti si explica situatia, poate il recuperezi.

| xAndraax explică (pentru KodrutZ):

Nu, e ca si cum m-as duce la politie sa zic ca mi-am pierdut un telefon facut cadou. e o diferenta. Contul nu era facut de mine, ma refer doar ca l-a facut cineva pe e-mail.ul lui in rest eu l-am creat etc si toata munca mea s-a dus

| KodrutZ a răspuns (pentru xAndraax):

...iar pe undeva prin politica site-ului cu siguranta e specificat ca nu se dau conturile ca servetelele pentru nas dintr-o parte in alta. Ai citit TOS-ul?

| xAndraax explică (pentru KodrutZ):

Ce e aia?
mi-am dat contul unei persoane in care aveam incredere dar se pare ca aparentele inseala

| KodrutZ a răspuns (pentru xAndraax):

TOS = terms of service. Fiecare serviciu online are asa ceva. In cazul TPU, e asta - http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii