| florabianca42 a întrebat:

As avea nevoie de ajutor, vreau si eu un link cu calendarul tuturor olimpiadelor scolare anul scolar 2011-2012. Dau Funda si Voturi! Urgent...

1 răspuns:
| AnonimGirl010101 a răspuns:

Scuza-ma ca iti dau acest calendar atat de tarziu, dar intre pe site-lul acesta: http://www.asociatia-profesorilor.ro/......-2012.html si vezi ca in aceasta pagina, deasupra unde scrie " " scrie "Descarca". Apasa acolo si vei vedea calendarul. este in PDF. Sper ca te-am ajutat si imi cer sucuze ca ti-am trimis raspunsu l asa de tarziu! :(Si acum, daca nu te superi, Fundita?