| SashaGirl a întrebat:

As avea o intrebare.Stiti vreun site de modificat poze unul cool plzzz kiss!

Răspuns Câştigător
| LadyNaty a răspuns:

De exemplu este photo editor, photo scape.Insa photo scape nu e asa bun,dar cu photo editor poti modifica pozele super usor si poti scapa de acneea dupa fata, poza ramanand intacta, pur si simplu nu mai ai cosurilaughing.Mie imi place programul astathinking E chiar uimitor...

1 răspuns:
| blackangel95 a răspuns:

Www.taaz.ro, www.blingee.ro, www.picasa.ro sau poti folosi beauty studio.