| tanniusa a întrebat:

As dori niste statusuri cool pentru fete dedicate baietilor... Dau Fundita

1 răspuns:
| Betty a răspuns:

Teoretic:te doresc! Practic:ma abtin! Metaforic:mi se rupeee! laughing

Si poti sa tipi ca nu te aud, si poti sa plangi ca nu te vad, poti sa pleci ca nu te caut si poti sa mori ca nu`mi pasa! devil

Aud cum plangi cum tipi cum spargi cum cazi te ridici te lovesti te ranesti te gandesti.te vad. innebunestilaughing

nu-mi pasa de tinesad! asteptzi sa fii bagat in seamasmug? (TRIST)! ai dreptul sa taci!winking ba ma auzi? te observhappy! tie rau:O? si mie cand te vad x_x!

Viata mea merge inainte cu sau fara tine...

Nu voi plânge pentru un baiat oh go on, pentru ca mascara mea valorează mult mai mult laughing

Crezi ca-mi pasa de tine?! Crezi prost! Idealurile mele se schimba zilnic, nu stiu ce vreau.recunosc!

Mincinos, prefacut, ipocrit, nesuferit. Da, despre tine vorbeam

e cam trist frate.nu prea mai zambesti.ca`ai bagat`o pe mata`n lista de mess sa ai cu cine sa vorbesti.pentru tine asta`i tare ca idee.ca macar ai si tu un dialog cu o femeie.

Oare...
Stie curva ce acum o tii de mana, Ca inima ta pentru mine inca bate de Nebuna?

Femeia ideala e iubirea ta actuala, nu tarfa de aseara!

Chiar de plec voi lasa un pic din mine langa tine si la rau poate iti va fi mai bine love struck :* rose

Femeile se aranjeaza si se fac frumoase pentru ca, din pacate, majoritatea barbatilor au ochiul mai dezvoltat decât mintea laughing

Invata sa pretuiesti adevaratele valori. nu toate pizdele sexy sunt comori drooling

Baietii sunt ca pantofibatting eyelashes inainte de a-i lustrui trebuiesc scuipatzihee hee

Baietii trebuie tinuti in PUFFFsmug... PUFF o palma... PUFF un pumn feeling beat up