| xVogue a întrebat:

As dori sa imi spuneti cum se face un cont de buff. Am nevoie pentru V3 M-uri necesare si iteme

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Pai banuiesc ca normal ce diferenta sa fie intr-o o samanca normala si o samanca de buff?thinking la fel alegi o samanca insa ii bagi magiile de zmeu[parca asa se numescbig grin] si dezvolti prima data pe alea primele[forta dragonului, reflectie, binecuvantare], la parte cu intemele daca esti buffer banuiesc ca nu e nevoie prea mare de inteme strlucite m-urile na le formezi cu cartile. sper ca te-am ajutat:* bafta pe mt:X apropo pe ce metin joci?big grin ca eu joc pe unitedbig grin daca esti cumva tot pe acololaughing baga id-ul asta o_adriana_t la mess big grin si mai vorbim acolo ciau:*