| fetiscanadasfat a întrebat:

As dori sa ma ajutati! O fata "x" are un var care mi-a facut un cont pe facebook"frumusica" cica ma numesc mi l-a facut fara sa stiu eu adica eu nu i-am zis nimic si nici macar nu-l cunosc pe pustiul ala si am primit pe email ceve de gen"contul tau pe fb a fost acceptat, sau alice te-a confirmat pe facebook ca prieten". Apoi am vazut ca e fata aceea pe mess si am intrebat-o ce e cu chestiile aste ce le primesc si a zis "Nu am facut eu nimic,", iar eu i-am zis sa imi dea id lu varaso ca sa vorbesc cu el sa vad ce se intampla si ea a zis ca nu si nu apoi am sters-o din lista si i-am dat ignorr!;tongueacum intrebarea mea este:daca imi schimb parola de la id nu mai poate sa intre pe fb ala care l-a creiat
? p.s:NUstiu de unde au luat adresa de email...sadHELP! ASCULATI MELODIA "YO TE ESPERARE CALI SI DADEE" RESPUNSUL CE MA AJUTA FUNDAAAAAA!

Răspuns Câştigător
| Drahia a răspuns:

Trebuie sa raportezi un abuz pe facebook, si o sa il dezactiveze ei happy
Parola de la email nu are nica de aface cu cea de la facebook.
Succes!winking