| CiubanClaudia a întrebat:

as dori sa ma ajutati, vreau sa imi fac suvite si nu stiu ce culori sa aleg. am parul scurt tunsa bob si e castaniu.
daca puteti sa imi aratati si poze. multumesc

6 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Cred ca esti foarte ok si fara suvite ( parerea mea ) adica imi place bob suvitele iti dau un aer mult (sau prea matur ) daca esti casatorita nu comentez dar daca nu naturaletea valoreaza mult (parerea mea) parul natural este un semn de inocenta de tinerete happy
iti inteleg nevoia de schimbare / sau nevoia de a atrage atentia
dar ce pot sa iti spun ca cele mai bune si esentiale schimbari trebuie sa aiba loc in sufletul nostru. "Dar nu iti dau sfaturi poti gresi si singura" zicea Kant

Eu zic sa te gandesti bine daca vrei sa iti murdaresti parul asa devreme. o zi faina sa aihappy

| CiubanClaudia explică (pentru Memecy):

Multumesc de sfat voi tine cont de el... laughing

| mimiwewem a răspuns:

Nu are rost să-ți faci șuvițe la cum ești frizată. Mai așteaptă să-ți crească părul.

| Danielgrad a răspuns:

Http://lyla.ro/tunsori/suvite-par-si-tunsori/ cu suvite rosii ti-ar sta bine... a doua poza

| CiubanClaudia explică (pentru Danielgrad):

O mai dani sa stii ca va trebui vii cu mine la coafor

| Danielgrad a răspuns (pentru CiubanClaudia):

Ma gandeam eu ca asa o sa se intample laughing vin!