| malymaly a întrebat:

TPU... as dori sa stiu de la ce magazin imi pot lua un fixativ ( daca se pote; ieftin dar, bun big grin ) Sunt din Campia-Turzii [ va rog ajutati-ma happy ] MERSII big hug

3 răspunsuri:
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Buna! Nu sunt de acolo, dar cand vreau sa-mi i-au ceva legat de par. incerc la un coafor. sau la un magazin dotat cu chestii pentru par. Bafta

| malymaly explică:

In campa exista multe magazine dar, nu stiu din care sa-mi iau un fixativ bun cat de cat ieftin si sa fie putin mare