| beautifulkiss a întrebat:

Buna TPU as dori sa va intreb ce telefon imi recomandati:
-touchscreen
-normal
Si cam ce marca ar fi buna de la Samsung?
Ca as dori sa-mi iau un telefon bun.As dori unu cu:Slot card, jocuri multe, sa faca poze frumoase(sa iasa clare), muzica sa se auda bine.
Va rog sa raspundeti daca ati avut telefonul respectiv sau daca stiti de la cineva care are daca e bunwinking
Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
I-ați unul din gama Nokia.
Pa, pa.

| Danyel a răspuns:

Nokia n97

| darkhell217 a răspuns:

Sa nu fie -touchscreen ca ti se duce prea repede.

| TupacAlive a răspuns:

Samsung s5230

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pot sa spun? Alege un Lg Optimus One, ieftin cu un abonament( nu chiar mare, daca ai si internetul inclus-ceva in jur de 10-11 euro) si ai de toate la el, il am de ceva timp si sunt foarte multumita de elhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca e bun Lg Cookie Fresh!:X ff bun!
touchscreen zoper bun
grafik belea!
e bestial:X
il ador=p~