| anonim_4396 a întrebat:

TPU!
As dori sa va intreb cum as putea sa mai slabesc putin. Nu sunt gras cu ditamai burta, dar am putina burta si vreau sa scap de ea cat mai repede happy. Tin sa va spun ca am program dupa-amiaza si din pacate nu am timp sa practic un sport. Asa ca as dori sa va intreb daca stiti o metoda mai la indemanawinking Mersi mult si funda celui mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| Zenit313 a răspuns:

Sport,alergat,inot,sauna,alimentatie sanatoasa, hidrateaza-te, odihneste-te, stresul ingrasa!
Trebuie sa alegi ceva de aici happy
Dietele nu sunt recomandate, pentru ca nu toti avem acelasi metabolism!

Multa sanatate! happy

3 răspunsuri:
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Sunt de acord cu PeleuMirunaNicoleta:e foarte buna dieta.Ai putea sa renunti la dulciuri si la paine sa faci un pic de miscare si de asemenea la alimentele grase precum cascavalul, branza, untul, chiar si cartoful ingrasa. Sper ca te-am ajutat!

| stella390 a răspuns:

Pai ai putea sa bei cel putin 2 l jumatate de apa si fiecare inghititura pe care o mananci sa o mesteci de cel putin 10 ori pentru a pacalii creierul ca tu ai mancat mult desi nu ai inghitit decat 3 bucaturi.
Sper ca te-am ajutat!

| PeleuMirunaNicoleta a răspuns:

Tatal meu tine cura Dukan si a slabit 7 kg intr-o luna... Poti cauta pe google Dukan, sau poti iesi dimineata sau in cel mai rau sens dimineata dupa ce iti faci temele dar vei fi extenuat..eu as zice sa faci putina miscare...30 minute pe zi nu strica! Succes!