| Sweetie123 a întrebat:

as dori si eu un site de lucruri Handmade! ati putea sa imi dati?

Răspuns Câştigător
| MadneSsCat a răspuns:

Pai eu fac o gramada de chestii handmade gen bratari, haine si bijuterii. daca te intereseaza da'mi un mesaj pe privat

5 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Http://www.breslo.ro/
Mi-am mai comandat si eu de acolo. Funda daca iti place:x:*!

| IStoleUrBrain a răspuns:

Pai gasesti diferite siteuri...De exemplu pe Clopotel este acea rubrica "De Capul Tau", in care iti arata tot felul de chestii interesante...

| Gungu a răspuns:

Www.amcopil.ro
Vezi la sectiunea de origami si la cea de activitati pentru copii