| Motanyk a întrebat:

Imi puteti da niste site`uri cu lucruri handmade?

Răspuns Câştigător
| menaro a răspuns:

Iti recomand site-ul meu, fac lucrusoare handmade cu mare drag, si eu zic ca au preturi destul de accesibile, comparativ cu alte magazine.Te astept sa imi vizitezi magazinul aici: http://www.mena.ro/

| Motanyk explică (pentru menaro):

Multumesc... si felicitari e foarte frumos ceea ce faci. ador lucrurile facute la mana, pe viitor ma voi gandi sa imi fac si eu un blog si sa postez ceea ce fac :X

| menaro a răspuns (pentru Motanyk):

Multumesc pentru aprecieri.Lucrul de mana face bine atat la buzunar, cat si la suflet.Cel putin pentru mine este in primul rand o metoda de relaxare si, e o mare bucurie cand ceva creat de mine ajunge la oameni care iubesc produsele handmade.De curand am vazut pe strada o poseta creata de mine si, tare mi-a crescut inima de bucurie.
Iti doresc succes in ceea ce faci, ai sa vezi, e mai greu pana te apuci, apoi...nu te mai poti opri laughing

4 răspunsuri:
| ramonica1979 a răspuns:

Breslo.ro
CDBs.biz