| κλάους a întrebat:

Buna TPU as vea si eu o "problema". Am 14 ani si fff timid de fire. Atunci cand indragesc o fata parca nu mai sunt eu de exemplu cand vreau sa vorbesc cu ea cand ma apropi de ea incepe sa imi bata inima tare si dupa aia ma opresc si nu mai pot sa zic nimic...sau cand trec pe langa ea incerc sa ma fac neobservat chiar daca eu vreau sa ma observe...cum as putea sa trec peste "problema" asta? Sau cum as putea sa fiu o fire putin timida? thank you team TPU.

Răspuns Câştigător
| justmeesb a răspuns:

Chestiile astea de care te plangi sunt normale, asa a fost pentru toti la inceput dar nu uita ca esti baiat si tu trebuie sa iei initiativa, lasa timiditatea deoparte si nu te mai feri sa intri in vb cu o fata, nu ai ce sa pierzi!

1 răspuns:
| Andre a răspuns:

Stiu cum e si mie mi se intampla la fel desi sunt fata (si imi e ff frica) adica nu frica mai mult tema si app ma intragostesc ff repede de aia de la un timp nu stiu ce se intampla cu mine! thinking