| frosty98 a întrebat:

Am si eu nevoie de cateva sfaturi despre ce ar trebui sa fac adica imi place de o fata care cel putin pare timida dar si eu sunt timid ne place desenul dar ideea e ca nu vorbim aproape deloc, ce as putea sa fac sa ma mai apropi de ea sa vorbesc cu ea etc.

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Intra in Vorba cu ea si vorbiti despre Pasiunea Voastra.Invit-o sa ai Prezinti Micutu tau atelier de Pictura. Poti sa o intrebi aspecte legate de contrast, lumina Umbra etc. Fetele adora sa dea Sfaturi daca e ceva care le intereseaza si nu se simt in plus. Poti sa ai propui sa realizati o pictura Impreuna -Va Fi Tentata! Restu dupa ce o sa va cunoasteti mai bine o sa vina de la sine!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu-i incerci sa-i ceri niste pareri despre desenurile tale?

| NoNameexd a răspuns:

Dacă o să fi timid,o să ai de pierdut. Vorba aia "Cu rușinea mori de foame",în cazul tău rămâi fără fată.Nu te grăbii cu ea. Împrietenește-te cu ea,denesați împreună ce vă place,povestește-i fel și fel de chestii,și cu timpul îi și poți zice ce simți pentru ea. Dacă este reciproc, atunci totul este în regulă, dacă nu, poți să-i zici să rămâneți prieteni buni. happy Nu trebuie să te necăjești, gândește pozitiv și totul va fi în regulă. Baftă!:*

| loorentzoo a răspuns:

CE ai zice sa incerci in primul rand sa comunici cu ea. Sincer daca pui asemenea intrebari inseamna ca nu esti inca capabil sa ai o prietena, tu crezi ca fetelor le plac baietii fatalai?