| pitzi18 a întrebat:

Buna TPU as vrea ca vara ce vine sa imi gasesc un loc de munca pentru ca vreau sa ma las de scoala am 16 ani si as vrea sa imi strang niste bani sa stau undeva cu chirie sau daca imi gasesc un loc de munca bine platit chiar sa imi iau un apartament mai mic stiu ca costa mult dar cu tinpu am sa reusesc sa ma mut la casa mea deci imi puteti spune niste locuri de munca pentru minori bona beibisiter sau ceva de genu eu stau in bistrita nasaud mai exact in sfantu este un sat mai mic. celui cu mai multe joburi funda mare, mare

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ti o palma si revino la realitate. O sa iti cumperi tu apartament din bani de babysiter cand o sa cate pisica mea la pian. Tu crezi ca la 16 ani stai cu un copil, doi sau iparti niste pliante si gata iti permiti si chirie, si intretinere si mancare si haine etc? Cred ca nu stii cum e realitatea.

| pitzi18 explică (pentru suntserios):

Logic ca no sa imi permit atatea din bani aia dar nu-i ii vb numa de bani aia...ori ma ajutati ori faceti misto mai bine scutitima

| SkorpYo a răspuns:

Strange rahati depe stradalaughing