| sherlynjb a întrebat:

happyas vrea foarte mult sa stiu cum sunt baieti din zodia gemeni mai ales ce caracter au acestia.eu din cate am observat sunt foarte reci cu persoanele din jur si nu le place sa rada si sa se distreze nu sunt glumeti si le place foarte mult sa stea in singuratate. spuneti-mi e adevarat ce am constatat?

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Nu e adev eu stiu gemeni care sunt exact opusu la ce ai zis tuh sunt vesele glumeti le place sa vb sa radaa sa se distrezi. poate ca mai sunt si asa pentru ca au suferit au avut o problema
nu zodia spune cum e omu fiecare om e diferit
de ex ios rac si nu-s ce spune in horoscop happy

2 răspunsuri:
| airam a răspuns:

CE LE PLACE
- Le place sa vorbeasca.
- Le place studiul, sa invete cat mai mult din cat mai multe domenii.
- Le plac schimbarile.
- Le pace spatiul cu cat mai multa lume.
- Le plac activitatile recreative.
- Le plac calatoriile.
- Le place sa citeasca. CE NU LE PLACE
- Nu suporta singuratatea.
- Nu le plac sedentarismul si rutina

| Storcl a răspuns:

Eu sunt gemeni si am doua personalitati... uneori sunt mai retras si nu raspund decat daca sunt intrebat, iar alteori sunt indiferent si nu dau 2 bani pe ce-mi spun ceilalti, dar am intalnit si alti gemeni foarte vorbareti si carora le place sa fie inconjurati de oameni.Comportamentul fiecaruia nu tine doar de zodie.Conteaza si familia, modul in care a crescut si chiar grupa sanguina.