| XxELOKxX2013 a întrebat:

Buna TPU as vrea niste jocuri---(rpg, strategy) mai vechi ceva gen 1999, 2000, 2001.Imi plac RPGurile Foarte mult asa ca daca aveti sugestii pentru jocuri va rog raspundeti. FUNDA===P.S scuze pentru categorie

4 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Cele mai faine jocuri sunt de pe mmorpg :X sau chiar dacă nu ai cerut, nu m-am putut abţine să nu-ţi dau acest joc minunat wartune.r2games.com :X

| Azazea a răspuns:

Lineage

| Beretta a răspuns:

Incearca clasicul red alert 2

| akbaa a răspuns:

Gothic,The Elder Scrolls III: Morrowind, Arx Fatalis, Battle Realms