| Mihaela_7488 a întrebat:

Buna TPU as vrea niste sfaturi in legatura cu liceele din pitesti in special cu zinca si odobescu... vreau sa merg la un liceu din pitesti dar nu stiu la care thinking

1 răspuns:
| andra17 a răspuns:

Eu sunt in clasa 9a in zinca.La inceput nu mi-a placut deoarece aveam cam mult de invatat, dar cu timpul m-am ibisnuit. Colegii sunt foarte de treaba si nu am intalnit pana acum fitosi etc.Acum imi place si nu as vrea sa plec de acolo. Cat despre Odobescu o fost colega din generala mi-a zis ca ii place f mult acolo iar programul lor nu e atat de aglomerat ca al nostru. Depinde si ce vrei tu. App in Odobescu se invata de dimineata, iar in Zinca 9-10 dupa-amiaza si 11-12 dimineata ( poate conteaza si asta). Sper ca te-am ajutat si ca vei lua cea mai buna decizie.