| anonime17 a întrebat:

BUna TPU! As vrea niste statusuri in care sa reiasa ca m-am schimbat si nu ma mai poate manipula nimeni! Fundoi care respecta intrebarea si imi plac!

1 răspuns:
| AshuraElric a răspuns:

De aici mai multe...http://www.google.ro/......http?/url

" Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti…nu de teama ca le-ai putea pierde,ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le! "

"Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau! "

" Pe cine nu il lasi sa moara nu te lasa sa traiesti… "

" Cei care te critica nu v-or decat sa te schimbe… pentru ca vad in tine ceea ce ei nu au sa fie niciodata! "

" Numai dupa invidia altora iti poti da seama de propria ta valoare… "

" Desi traim si luptam impreuna, fiecare moare singur… "

" Punctul tare al multor personalitati este ca au ajuns
sa-si cunoasca si sa-si depaseasca slabiciunile… "

" Imi este calauza oricine e mai nebun decat mine… " (am gasit-o mai de mult la citate,cred ca a spus-o Einstein sau... :-? )

" Nu te compromite… nu te ai decat pe tine! "

" Un om trebuie sa fie destul de mare sa-si recunoasca greselile, suficient de destept ca sa invete din ele si indeajuns de tare ca sa le indrepte! "

" Cel mai sigur semn ca cineva nu este important
este silinta cu care isi da importanta… "
" Esti inteligent daca nu crezi decat jumatate din ceea ce auzi;
esti intelept daca stii care jumatate! "
" Cand esti tanar, incerci sa schimbi toata lumea;
cand ai imbatranit, vrei sa-i schimbi pe cei tineri! "
"I wanted to kill the sexiest person alive, but suicide’s a crime" :))