| anonima1993 a întrebat:

Buna TPU:* as vrea sa-i cumpar un cadou prietenului meu avand in vedere ca avem 2 ani impreuna el este plecat inafara..nu stiu ce sa-i cumpar niste idei.site-uri de unde as putea gasi:*? dau funda la cele mai multe( idei/site-uri)

3 răspunsuri:
| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Daca ai nevoie de idei de cadouri sau de petrecere poti sa intri pe www.lemonparty.org

| elvisel a răspuns:

^^ ofera-i un cadou facut de catre tine, probabil o sa-l aprecieze mai mult decat ce o sa-i cumperi dintru-n magazin.succes

| Cobra1994 a răspuns:

Il poti intreba chiar pe el ce ii lipseste..si ce si-ar doriiwinking si atunci poti alege din propriile lui idei :p asa esti sigura si ca ii va place