| Andra666 a întrebat:

As vrea sa ii fac un cadou prietenului meu, ceva de neuitat, special, dati-mi si mie niste idei. happy

4 răspunsuri:
| Fulbaster a răspuns:

Un catelus chiar ar fi de neuitat si ar fi foarte frumos din partea unei fete!

| andru10best a răspuns:

O filmare cu urari de la cat mai multi oameni, o declaratie ca aici http://www.surprizewow.com/......ubirea-ta/
Sau sa aranjezi o cina pe un bloc sau un loc retras... ce romantic ar fi...

| MarryBlake a răspuns:

Un Sarut dulce de neuitat, prezenta ta si poate un ceaswinking

| Andra666 explică:

Este satul de atatea ceasuri si parfumuri....am nevoie de ceva de neuitat