| Gabitzzza a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez si eu acest monitor http://www.emag.ro/......ELQZNBBBM/
Ce parerea aveti merita banii?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Eu spun ca DA!
Clar DA!
Este Acer, deci nu firma de pixuri, cum e Horizon sau E-Boda.
Este mare - 21.5" este o dimensiune foarte buna
Este Widescreen - Filmele se vad mult mai bine, la fel si jocurile
Full HD - Calitate super buna a imaginii, mai ales pentru un ecran de 21.5"
si Ieftin - 420Ron? Chilipir!
Succes happy

| Gabitzzza explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Multumesc frumos! Cam acum 4 ani mi-am cumparat unul Horizon pe care am dat 800 de lei care imediat dupa ce s-a terminat garantia a inceput sa se strice in asa fel incat reparatul costa mai mult decat unul nou sad

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru Gabitzzza):

Acer este calitate. Horizon este un ciorap happy
Succes cu monitorul!