| dori12 a întrebat:

as vrea sa imi cumpar un iphone 4s de pe okazii cei care aveti iphone imi puteti spune care e faza cu cartele trebuie sa imi cumpar alta cartela(micro sim) sau o are telefonul?

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Te duci la un service si iti taie cartela sau la o reprezentanta a retelei de telefonie mobila si pot sa ti-o schimbe. Oricum cel mai probabil vei primi o replica sau o caramida in loc de 4s original daca alegi prin curier sau posta. Daca te intalnesti cu omul si probezi telefonul si esti multumit e bine.

2 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic sunt aceleasi cartele! si prietenul meu are unul si m-a informat!

| christianchristian a răspuns:

Iti trebuie microsim ca si eu am avut 4s si la 5 nanosimhappy. Funda?