| PerlaNeagra a întrebat:

TPU! As vrea sa imi fac hi5-ul cat mai interesant, dati-mi niste idei! Si mai vreau sa stiu niste site-uri cu poze si cum sa mi le pun! De asemenea, as vrea sa imi pun si poze cu mine, dar nu stiu cum! Dar vreau ca pozele sa nu fie in albume, ci sa le adaug in descriere! Dau funda celor mai buni si multumesc de ajutor!

2 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

HEi PerlaNeagra:x! Iti poti adauga ce poze vrei pe hi5, le faci ca sa pooti sa le pui pe profil si le stergi. Daca nu vrei asa poti intra aici:
http://blingee.com/ si dai "make a blinge now!" si ti-o faci cum ai tu chef.Multa Bafta si sper sa iti iasa frumos profilul^^

| BBiiaa a răspuns:

Pai ca sa pui o poza cu tine la "despre mine" dai in albumul tau la poza care vrei uh, acolo de asupra pozei scrie afisare linkuri nu stiu cum. dai acolo si copiezi HTML
fundita?puppy dog eyes:*