| Zaho a întrebat:

As vrea sa imi fac un blog in care sa scriu povestile si poeziile mele. Ce titlu va place mai mult? Povesti fara titlu, Usa deschisa catre creatie, Imaginatia e infinita.......Nu ma prea pricep la titluri asa ca orice idee este bine venita. Cel mai rapid si mai bun raspuns primeste funda.

5 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Votez pentru titlul ''Uşa deschisă către creaţie''
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu zic ca ar merge foarte bine :
"Imaginatia e infinita".
Ba da, te pricepi chiar foarte bine.
Mult succes!
Te pup!

| Northern a răspuns:

Depinde.Ce fel de poezii, povestiri vrei să scrii? Titlul ar trebui să sugereze tema poeziei.Așa cum masa atomică este concentrată în nucleu, așa și titlul trebuie să fie un indicator potrivit spre tema poeziei, esența.''Ușa deschisă către creație'' mi se pare o idee bună. Povești fără titlu...e mai mult un clișeu. Îmi păstrez părerea de la început. Titlul Ușa deschisă către creație e cel mai bun, potrivit.Sunt curioasă să-ți citesc creațiile.

| Brotacelul a răspuns:

Mie mi se pare destul de interesant Povesti fara titlu... cred ca ar prinde.
Ca si platforma recomand www.ucoz.ro - poti face lucruri interesante cu el;)

| vampir004 a răspuns:

Blogul cu povesti sau Blogul de poveste