| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

plz raspuns cat se poate de rapid.Cum sa fac un blog in care sa scriu povestile sorei mele de viata? Ma rog sa sa scriu povesti.

Răspuns Câştigător
| Girl a răspuns:

1. Accesează www.blogger.com

2. Dă click pe săgeata portocalie care spune "creaţi-vă un blog".

3. Scrie adresa ta de e-mail, o parolă, un nume de utilizator.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Ca să-ţi faci un blog gratuit pe platforma Blogger, urmează paşii următori:
1. Fă-ţi adresă de gmail
2. Fă-ţi cont pe Google, cu adresa de gmail
3. Intră pe blogger.com, unde o să-ţi ceară contul de Google, şi urmează cei 2-3 paşi. E uşor, e în limba română.
Succes! Scrie-mi dacă ai reuşit, te rog.
Te inivt pe blogul meu, la http://lecturirecenzate.ro/