| 1123152525 a întrebat:

As vrea sa imi redecorez dormitorul, pe care l-am mobilat acum 4 ani si am un sifonier mare de 20 de milioane si mai multe dulapuri pe care nu stiu ce sa fac cu ele, nu pot sa le arunc pentru ca sunt foarte bune, dar mie nu imi mai plac, as vrea sa le vand, dar nu stiu cum si cui, sau sa fac ceva cu ele si sa iau bani, nu stiu ce sa fac, ajutati-ma! vreau demult sa redecorey dar nu pot din cauza asta!

2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

De ce nu incerci sa schimbi pozitia mobilierului si sa folosesti diverse lucruri pentru a-l mai inveseli, poti folosi niste autocolant pe el cu fluturi sau alte modele, ceva la care iti va facea placere sa te uiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde esti? fa niste poze cu mobila si pune pe site sa vedem despre ce este vorba