| semenica a întrebat:

Ce magazine online de mobilier stiti? Am nevoie de o canapea, mi s-a stricat tocmai acum. Stiu ca nu e momentul, insa nu pot sa o repar si sunt si abia mutata in casa. Dormitorul nu e mobilat, deci am sau aveam mai bine zis doar canapeaua pentru dormit. Vreau ceva rezistent si nici foarte scump. Poate si sh, dar in conditii bune.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| SiA31 a răspuns:

Intră pe google și scrie : "magazine mobilă" + zona din care ești, un oraș mai mare aproape de tine. De obicei, nu există numai magazine online. Sunt magazine fizice care se promovează online. happy

| Valentin530 a răspuns:

Mobila videnov, au preturi foarte bune, mobila bună, dar nu prea livreaza oriunde.