| xVogue a întrebat:

Buna tPu! As vrea sa imi spuneti si mie o parere despre caracterul meu din metin2 War-Mental
Sv: Corvus
Regatul Jinno
Lv 70
Arma de duel: Semi-Om +7 war+4 sura+4 fatala+4
Arma de crescut: Lama Magnetica+9 fatala+4 patrunderii+4 reintoarcerii+4(bonusuri: tare impotriva vampirilor+20%, aparare cu sabia 15%)
Armura: Otel negru+6 eschivei +4 grabei+4 protectiei+4 bonusuri: max PV 1500 aparare cu doua maini 10%
Coif de fier+9(bonus:6% otravire)
Scutul vulturului imun+9
Papuci de jade pv 1500
Colier lacrima cer+5 max pv 2000
Bratara de abanos max pv 1500

MAGII
Corp rezistent M8
Zdruncinare G4
Atacul Spiritului G9
Zdrobire M6

3 răspunsuri:
| Primo a răspuns:

Man nu e frumos sa te lauzi far totusi btavo e un cont bun

| BlessMaster a răspuns:

Esti foarte tare... eu joc pe taurus am lv 73 dar itemele mele sunt varza pe langa ale tale te i nvidiez...

| 3xtrreme a răspuns:

Si eu joc pe corvus lv 67 straight face