| aditza202 a întrebat:

Vand cont de metin2 ro lvl 62, warrior mental, m3 corp, m6 zdrobire, m2 atacul spiritului, iteme : coif de 21 +8, papuci pv 1000, colier pv 1000, bratara de argint +8, scutul leului +8, abanosi +9, rib +9 cu piatra reintoarcerii + 2 si monstrilor +3 si dga +6 cu eschivei +4 si protectiei +3.Statusul este vit 90 int 9 str 90 def 10.Pentru negocieri dati add la id de mess andreica.claudiu@yahoo.com

6 răspunsuri:
| Hiuga0 a răspuns:

Praf

| Radu007 a răspuns:

Vreau eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iau euwinking 100%
nu va mai impungeti app eu sunt own_erik cumpar conturi cine mai are! (lvl 50+)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma iti dau eu 5kk yang numai sa dau sterge caracter pentru. ca e praf contul laughing))

| DarkFire a răspuns:

Praf contul

| aditza202 explică:

Copii prosti
habar nu aveti de viata voastra