| xxxtzogo1xxx a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi spuneti si mie un joc sau mai multe asemanatoare cu assassin`s creed, prince of persia mersi mult pe calc meu am asa 512 ram placa video ge force fx5500 256mb procesor 2.66 mersi mult

Răspuns Câştigător
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut.Intră pe www.gamepressure.com la games encyclopedia,alege ramura adventure sau de care ai tu nevoie şi caută jocuri, iar apoi uite-te la system requirements. Sper să te fi ajutat, o zi bună.