| anonim_4396 a întrebat:

TPU! As vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva: dati-mi va rog frumos niste site'uri in care gasesc si eu rezumatele povestirilor / nuvelelor ale lui Ion Luca Caragiale. Va rog!
La cele mai multe rezumate si cele mai bune = funda!
Multumesc de ajutor. Si

8 răspunsuri:
| pHoNnNe a răspuns:

Dragutza,ai putea scrie frumos pe google rezumat la "numele nuvela" de I.L.Caragiale,si sigur vei gasi cevahappy O seara placuta, si succes sa gasesti ce cauti.happy

| Scumpilicii a răspuns (pentru pHoNnNe):

Nu am gasit. Daca as fi gasit, nu as mai apela la TPU, inteligentule! Daca nu ai vorbit pentru raspus, nu iti mai raci gura degeaba, " draguta ".batting eyelashes

| pHoNnNe a răspuns (pentru Scumpilicii):

Nu e vina mea daca nu stii tu sa cauti.happy Have fun.

| pHoNnNe a răspuns (pentru Scumpilicii):

Nu e vina mea daca tu scrii toate nuvelele, scrie doar una singura raised eyebrows ca daca stiai sa cauti, nu veneai p`aici.

| Scumpilicii a răspuns (pentru pHoNnNe):

Hai sictir :*:*!

| pHoNnNe a răspuns (pentru Scumpilicii):

happy Asta denota` ca nu ai mai mult de 2 neuroni :p si aia pe cale de disparitie happy O seara placuta, nu are rost sa ma iau la cearta cu copiii frustrati, asa ca tinekiss

| Scumpilicii a răspuns (pentru pHoNnNe):

Hei draga, termina!batting eyelashes. Nu stiam ca ai si licenta sa fi asa de prost raised eyebrows.

| pHoNnNe a răspuns (pentru Scumpilicii):

Daca prostia durea, tu erai moarta de mult happy imi pare rau pentru` parintii tai love struck Hai ciusyawn