| iuliana12345678910 a întrebat:

As vrea sa ma bag in seama cu un baiat(x), anul trecut cred ca ma placea (cred asta pentru ca coboram scarile cu niste prietene, si mai sus era si el cu prietenii lui si urla unu dintre ei dupa mine: fata, fata? vezi ca asta te place! si a arat spre cel de care v-am spus mai sus ca vreau sa ma bag cu el inseama.(adica x) m-am uitat la fata lui x si am vazut ca se uita la mine si zambea(avea un zambeat diferit pe fata) si m-am gandit ca daca a reactionat asa o fi fost adevarul. M-am mai luat la cearta cu prietenu' lui. iar el(x) se uita cand la el cand la mine si zambealaughing

Adevarul este ca daca as face cumva sa devenit prietyeni foarte buni as ranii o prietenaa, si nu vreau. acum nnu stiu ce sa fac. sa vorbesc sau nu cu el? oricum daca as vorbii cu el as face-o pe facebook pentru ca nu mai vine el la scoala. mai sunt cateva zile da ce as putea sa-i zic? va rog dati-mi cateva idei.

MULTUMESC ANTICIPAT!

1 răspuns:
| OnStepToDie a răspuns:

Prietena ta tine la el? Sau e cu el? Consider ca daca e intr-o relatie cu el, las-o moarta, daca nu. VORBESTE. Acum pe bune, daca i-ar fi placut de el ar fi vorbit cu el, pana mea, intreaba-l ca de ce nu mai apare pe la scoala, ce mai face, ce note are, presupun ca aveti profesori comuni, intreaba-l cum se intelege cu unii, ce vrea sa faca in vacanta de iarna, daca vrea sa iesiti la o bataie cu bulgari cand nu o mai fi vremea asta *cacacioasa* laughing, daca se aproprie o petrecere a unei prietene convinge-o sa il invite si pe el si daca accepta stai cu el distreaza-te, se poate in timpul asta sa se indragosteasca de tine, am facut si eu asta candva dar fara sa vreau sa il fac sa ma placa, nici macar nu il placeam, doar ca eram foarte buni prieteni. Roaga-l sa iti dea idee de un film, si daca vrea si poate sa se uite cu tinebatting eyelashes, sper ca te-am ajutat :*:X good luck