| mmsdjs a întrebat:

as vrea sa ma schimb sunt cam timida si nu prea stiu cum sa ma schimb adica nu port chestii "wow" si as vrea sa port imi dati niste sfaturi de look-uri frumoase sau niste site-uri de haine ca sa imi creez un look fresh sper ca ati inteles ce vreau sa spun Dau funda celui care imi da mai multe site-uri cu fete imbracte cool sau site-uri de haine bla bla bla.

Răspuns Câştigător
| SimonaQs a răspuns:

Iti spun sincer sa nu te schimbi lumea te iubeste asa cum esti si cred ca unora le place timiditatea ta ...Parerea mea big grin

| mmsdjs explică (pentru SimonaQs):

Mersi mult tu esti prima care imi zice sa nu ma schimb mss si asa o sa fac :*

| SimonaQs a răspuns (pentru mmsdjs):

Nu ai pentru ce :*
Funda? :d

| mmsdjs explică (pentru SimonaQs):

Da ai primit funda :*