| beauty00 a întrebat:

Buna TPU..as vrea sa-mi recomandati ceva seriale/filme pentru adolescenti(care sa includa viata de adolescent. ceva de genul). pina acum am urmarit foasrte multe coreene si americane..si deja nu stiu ce sa mai urmaresc.dar nu drama!
Fundaa**

2 răspunsuri:
| LarisaKarisa a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-adolescenti/ uite ai aici mai multe din care poti alege :D. Funda?

| beauty00 explică (pentru LarisaKarisa):

Pe astea le stiubig grin nu pe toate pentru unele nu-mi plac. oricum mersi de ajutorhappy