| Corrector a întrebat:

Buna TPU.as vrea sa-mi spuneti si mie cateva telefoane cu touch-screen.as vrea sa fie undeva intre 300-400 lei.am vazut un lg cookie la 379 lei. daca il are cineva, as vrea sa stiu daca are probleme cu el, si daca este incantata de el. daca nu, as vrea niste sfaturi despre alte telefoane cu touch.multumesc si dau funda:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| bfvhjcv a răspuns:

Iti recomand Samsung c3300 champ.il am si sunt multumita de el

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Lg-urile Cookie nu mai merita 379 de lei.
Deabia pe la 300 de lei.
Probleme:
se aude incet, bateria lasa de dorit si se strica repede touchscreenul.
Iti recomand ele de la Nokia chiar daca au preturi peste masura.
Un 5800 ar fi frumos, si un 5230 cu touchscreen.
Ai grija la touch!
Daca esti o fana a muzicii, vorbitului mult la tel, iti recomand Sony Ericsson si Nokia. Celelalt nuhappy

Bafta si o seara placutahappy

| OnutsaXD a răspuns:

Http://www.telefonultau.eu/ Aici sunt telefoane ieftine si de calitate din cate stiu.
Cateva telefoane pe care le stiu sunt : Vodafone 541, Cosmote cute ( ZTE cute).
Aici ar fi cateva telefoane intre 300- 400 lei touchscreen.
http://telefonultau.eu/......search.php

| Iubiticatahh a răspuns:

Paithinking pe langa LG kp501(cookie), ar mai fi si LG gd510.sau LG gt400.Mrg, cel mai bine ar fi, atunci cand ti'l cumperi sa spui ce calitati vr sa aiba telefonul si cam la xe pertz sa fie, iar atunci vei putea alege dintre mai multe modele.bafta!