| Mirunaaaa123 a întrebat:

As vrea sa slabesc si am sanii medii..si nu as vrea sa imi scada sanii...ce as putea sa fac? Sau daca exista exercitii pe care sa le fac ca sa nu imi scada sanii

Răspuns Câştigător
| ancaval a răspuns:

Acuma na... bucură-te de tine, așa cum ești.
Cât crezi că ține frumusețea exterioară? Cât ești tânără! Apoi?

Pentru slăbit: lasă dulciurile deoparte, alergat, înot, renunță la pâine, mănâncă fructe multe, mergi la sală. Sunt multe metode de slăbire.

10 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Mersi de fundiță!

| Donsavas a răspuns:

Cand slabesti, slabesti peste tot!

| SandraEve a răspuns:

Exact, daca slăbești...slăbești peste tot. Nu prea ai ce sa faci. Daca vrei sânii așa, nu slabi

| Mirunaaaa123 explică (pentru SandraEve):

Am 75 kg la 1, 63 si 16 ani...nu prea e ok...si nu as vrea sa imi scada sanii

| alina2k18 a răspuns:

Daca esti tzatzoasawinking nu or sa scada.

| Mirunaaaa123 explică (pentru alina2k18):

Adica? sa am sanii mari? Port la cupa B, si 96 parca sau 95

| mariuscdrz a răspuns (pentru Mirunaaaa123):

Ai 16 ani? Pe 10 ianuarie, adica acum cateva zile, ziceai ca ai 18 ani. Maine ce varsta o sa mai ai?

| Mirunaaaa123 explică (pentru mariuscdrz):

Am 18 dar am pus din greseala cifra 6 fara sa vreau

| mariuscdrz a răspuns (pentru Mirunaaaa123):

Aha, nu-i nimic. Am crezut ca esti vreun utilizator care posteaza la misto din lipsa de atenție, scuze! laughing))))

| Mirunaaaa123 explică (pentru mariuscdrz):

Nu,doamne.Crezi ca n-am altceva de facut, decat sa cer atentie?