| spi a întrebat:

Vreau sa slabesc dar sa imi pastrez formele. fundul si sanii..imi plac asa cum sunt.cu ce exercitii as putea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Fitness evident, si sa mentii la un nivel ridicat proteinele din alimentatie

| PrincessSophie a răspuns:

Aerobic

| taisea a răspuns (pentru PrincessSophie):

Http://youtu.be/LOJ9CGoKLyE sasesti mai multe ex. aici! incearca sa nu maninci dupa ora 8 seara, si chiar daca vrei sa maninci maninca fructe, fa cite un set din aceste ex. cu pauza de 30 s. sau 1 min. intre ele.Vei fi surprinsa de rezultate!