| Girly111 a întrebat:

As vrea sa slabesc la burta, dar nu pot face asta deoarece imi e frica ca mi se vor miscsora sau lasa sanii.(am auzit la foarte multe fete). Am aureolele foarte mari si sanii mici-medii si s-ar vedea oribil daca s-ar miscora. Sanul meu nu ar fi decat aureola, ceea ce va dati seama ar fi ingrozitor. sad Exista vreun remediu sau ce? Ofer funda si vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| manumeskgabriella a răspuns:

Hello 0 sinii cu burta nu au nimic daca slabesi sunt doar vorbe.eu am slabit 15 kg si nu vad nici o diferenta in sinii mei cum au fost asa si au ramas ..incearca sa slabesti si nu depinde de vorbele celor care te inconjoara a sunt niste birfe.nui toata dragostea in sini crede-ma.asa pot slabi cit doresti ..pa succese.