| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUhappy
As vrea sa stiu ce credeti despre tot ce s-a intamplat cu Demi Lovato?(dintre cei care cunosc povestea)...
Despre faptul ca se taia de la varsta de 11 ani si a stat internata, ca se droga, despre tot ceea ce i'a intamplat in copilarie...etc.

Vreau mai multe pareribig grinhappy
Cine o sustine?big grin

1 răspuns:
| wolfheart a răspuns:

Sincer moartea nu e un raspuns nici drogurile la fel tot ce a facut ea e un strigat dupa ajutor daca e cineva acolo sa o ajute ar fi foarte bine ca nu vreau sa o vad la stirile de la ora 17:00 daca cariera ei ca actrita si ca cantareata o ajuta e un pas spre bine dar acum ca are bani sa nu ii foloseasca sa isi cumpere droguri atuncea ar trebui sa o supravegeze cineva sau sa nu i se deie bani in mana. sper ca te-a ajutathappy